urunler

Mobil Trafo Merkezi

Açıklama

Uyan Elektrik Mak.İnş.san. ve Tic.Ltd.Şti. Mobil trafo merkezlerinin en önemli özelliği bir trafo merkezinde bulunması gereken tüm ekipmanı bünyesinde bulundurması ve çok kısa bir zaman içerisinde değişik yerlerde bulundurulabilmesidir.

36 kV & 1600 kVA trafo gücüne kadar imalatı yapılan mobil trafo merkezlerinde, O.G. şalt cihazı (hava yada SF6 izoleli), trafo ve A.G. dağıtım panosu mobil platform üzerine entegre edilmiştir. O.G. şalt cihazının bağlantıları yapılmış olup, kablolar makaraya sarılarak enerji alınacak noktaya en kısa sürede bağlanabilecek uçları hazırlanmıştır.

Mobil platform üzerine entegre edilen tüm ekipmanlar uygun koruma derecesini sağlayacak şekilde metal mahfaza içerisine alınmıştır. Bu durumda her türlü hava koşullarında sorunsuz kullanım imkanı sağlanmaktadır.

En önemli kullanım alanları arasında doğal afetler nedeniyle zarar gören dağıtım sistemine en kısa sürede enerji vermek için, küçük şantiyelerin enerji ihtiyacını geçici olarak çözmek için kullanılabilmektedir.

Mobil trafo merkezleri uygun ağırlık ve ölçüde üretildiğinden dolayı  taşıma ve karayolu trafiği açısından özel izin gerektirmemektedir.

 

Özellikler

Metal tasarım & alüminyum, paslanmaz

Hızlı proje mühendisliği

Seri imalat ve kısa sürede teslim

Tam mobil özelliği

Optimum çözümler, alternatifli secenekler & geniş ürün seçenekleri

Bölümlendirilmiş yapı & yarı O.G., A.G. ve trafo bölümleri

Anahtar teslim çözümler

Düşük işletme maliyeti

Değişen koşullar altında yer değiştirme imlanı

Az veya hiç bakım gerektirmeyen ekipman kullanımı

Standartlara uygun malzeme kullanımı

Elektrostatik toz boya

 
 

sertifikalar