Tarihçe

Tarihçe ve Faaliyet Alanı

Uyan Elektrik ; elektrik, alçak gerilim panosu ve taahhüt alanında faaliyet göstermek üzere 1979 yılında İzmir ‘ de Teknik Trafo adı altında kurulmuştur.

1998 yılında Limited Şirketi statüsüne geçerek faaliyetlerini Uyan Elektrik Mak. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. kurumsal kimliği altında sürdürmektedir.

Kurulduğu günden bugüne Türk elektromekanik ve makine endüstrilerinin önde gelen yenilikçi ve sektöre yön veren öncü kuruluşlardan biri olan Uyan Elektrik elektrik dağıtım tesisleri ve endüstriyel tesisler için ideal çözümler sunmaktadır.

 

Teknoloji ve Sürdürülebilirlik

Uyan Elektrik Teknolojisi ; Teknoloji Uyan Elektrik’ de kilit rol oynamaktadır. Amacımız, sürekli olarak yenilikçi teknolojiler geliştirerek, mevcut teknolojileri yetkinleştirerek, müşterilerin rekabet gücüyle birlikte çevreye duyarlı performanslarını artırmaktır.

Uyan Elektrik’de Sürdürülebilirlik ; Uyan Elektrik için sürdürülebilirlik kavramı yüksek randıman, mükemmel güvenilirlik ve bakım kolaylığı gibi maliyetleri düşüren ekonomik başarıyla çevresel faktörleri ve sosyal ilerlemeyi tüm pay sahiplerinin lehine başarılı bir şekilde dengeli tutabilmektir.

Sürdürülebilirlik anlayışımız ürünlerimizi nasıl tasarlayıp ürettiğimizi, müşterilerimize neler sunduğumuzu, tedarikçilerimizle nasıl bir ilişli içinde olduğumuzu, risk ve fırsatları nasıl değerlendirdiğimizi, içinde yaşadığımız topluma ve birbirimize karşı olan yükümlülüklerimizi kapsar. Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği de bunun ayrılmaz parçasıdır.

Önceliklerimiz

> Enerji verimliliği

> Çevresel etkinin azaltılması

> İş sağlığı ve güvenliği

> Kurumsal sorumluluk

> Yenilikçilik

> Tedarik zincirinin sürdürülebilirliği

 
 

sertifikalar