Faaliyet Alanları

Uyan Elektrik Faaliyetleri ; zamanla büyüyerek elektrik, alçak gerilim pano ve taahhüt faaliyetlerine müşterilerinden gelen talep üzerine Orta Gerilim Metal Mahfazalı Modüler Hücre imalatlarına başlamıştır.

Türkiye’de ve yurtdışında gerçekleştirilen büyük ölçekli elektrifikasyon projelerine imza atmıştır. Yurtdışında Türk Cumhuriyetleri, Uganda , Güney Afrika, Kenya gibi ülkelerde UYAN markalı ürünler kullanılmakta olup hedef ülkeler ile ortak girişimlerde bulunmaktadır.

Tüm Uyan Elektrik Ürünleri Uluslar arası Elektromekanik Komisyonu’ nun (IEC) ve Türk Standartları Enstitütüsü’ nün (TSE) öngördüğü standartlara göre üretilmekte olup, tüm tip testleri Uluslararası Bağımsız Akredite Laboratuarlarda standartların öngördüğü şekilde yapılmaktadır.

2006 yılından beri üretimin tüm aşamalarında ISO 9001 Kalite Sistemi uygulamaya başlanmış ve 2010 yılında ISO 14001 Çevre Yönetim ve OHSAS 18001 İş Güvenliği ve Sağlığı Sistemleri dahil edilmiş ve belgelendirilmiştir.

Orta Gerilim ve Alçak Gerilim de kullanılan anahtarlama elemanlarının üretimi çok zor olmakla birlikte kullanıcı açışından hayati önem taşımaktadır. Bundan dolayı Uyan markalı tüm ürünlerde kullanıcı güvenliği maksimum seviyede düşünülmüştür.

Ana hedefimiz müşterilerimize tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunmaktır. Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı, hangi kategoride olursa olsun, tamamını rahatlıkla gerçekleştirecek kapasiteye sahiptir. Anahtar teslimi projelerdeki tecrübemiz; sistemin tasarım ve/veya proje aşamasından, montaj ve servisine kadar, büyük bir özen ve anlayış çerçevesinde geçen süreçteki sorumluluğumuz da bizi başarıya götüren unsurların başında yer almaktadır.

sertifikalar